Uniwersalne meble

Narożniki to świetne, uniwersalne meble. Zwykle zajmują wprawdzie sporo miejsca, ale jak sama nazwa wskazuje, stoją w rogu pokoju, a więc nie konkurują ze stołem czy fotelami. A że narożniki są wygodne – bo można na nich pomieścić kilka osób – więc zastępują czasem fotele czy krzesła. Wystarczy dostawić ławę czy stolik i wygodnie spożywać posiłek. Bywają niewielkie narożniki, gdy pokój niewielki, a tam gdzie duży salon, można sobie wstawić nawet bardzo duży narożnik. Zwykle do kompletu jest kilka poduszek, służących jako oparcie i już można wygodnie odpoczywać.

A kiedy trzeba, narożniki zamienią się w duże łóżko do spania, a więc jest to mebel uniwersalny. Z kolorem też nie ma problemu. Prawie w każdym salonie meblowym można sobie zamówić wykonanie w potrzebnych rozmiarach i określonym kolorze obicia takie narożniki, jakie właśnie są potrzebne. Rodzaj obicia również nie będzie problemem. Jedno wolą skórę, inni – różne tworzywa czy materiały. Wybór naprawdę duży i to chyba już w każdym sklepie – salonie meblowym.

Nawet do małego pokoiku młodzieżowego czy dla większych już dzieci narożniki się zmieszczą i pozwalają na praktyczne rozmieszczenie reszty potrzebnych mebli. Składanie i rozkładanie tutaj nie wymaga ani wielkiej siły, ani wiele czasu. Dwa energiczne ruchy i narożniki zamieniają się w wygodne miejsce do spania. A rano wystarczą dwa popchnięcia i wracają na swoje miejsce, zostawiając sporo wolnej przestrzeni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.